دوره آموزشی Linux Command Line Terminal

لینوکس یا Linux یک سیستم‌ عامل شبه یونیکس است که بخش عمدهٔ آن سازگار با استاندارد پازیکس است. لینوکس نام سیستم عامل هایی است که از لینوکس کرنل یا هسته ی لینوکس استفاده میکنند.استفاده از گنو/لینوکس برای کل لینوکس به …

User Avatar
(0 بررسی)

لینوکس یا Linux یک سیستم‌ عامل شبه یونیکس است که بخش عمدهٔ آن سازگار با استاندارد پازیکس است. لینوکس نام سیستم عامل هایی است که از لینوکس کرنل یا هسته ی لینوکس استفاده میکنند.استفاده از گنو/لینوکس برای کل لینوکس به نظر سازنده ی لینوکس اشتباه است. درحالی که بنیاد نرم ‌افزار آزاد سیستم ‌عامل حاصل از این ترکیب‌بندی را «گنو/لینوکس» می‌نامد، اما دیگران معمولاً آن را تنها «لینوکس» می‌خوانند، این دوگانگی در نام نهادن منجر به بحث نامگذاری گنو/لینوکس شده ‌است.

مجموعه آموزش Linux Mastery: Master the Linux Command Line در زمینه کار با سیستم عامل لینوکس می باشد. در این دوره آموزشی سعی شده تا در یک آموزش ۱۱ و نیم ساعته به سریع ترین شکل ممکن شما به دستورات لینوکس (Command Line) تسلط پیدا کنید. هدف کلی این دوره برای آن دسته از کاربرانی است که قصد دارند با سیستم عامل لینوکس از سطح پایه آشنا بشوند و در سریع ترین زمان به یک فرد حرفه ای در استفاده از این سیستم عامل تبدیل گردند.  این دوره برای مبتدی هایی که قصد دارند سیستم عامل لینوکس را به شکل کاربردی آموزش ببینند، پیشنهاد می شود.

Course Curriculum

Total learning: 18 lessons Time: 3 hours

نظرات

میانگین امتیاز

0
0 امتیاز

جزئیات امتیاز

5 ستاره
0
4 ستاره
0
3 ستاره
0
2 ستاره
0
1 ستاره
0

    نظر بدهید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *